Kamagra szybka wysyłka Kamagra dyskretnie Kamagra darmowa dostawa

Valif w żelu 20 mg

Valif w żelu 20 mg
Cena: 30,00 zł

Smak
Valif w żelu 20 mg
Saszetek Cena za 1 saszetkę
1 do 3 30 zł
4 25 zł
5 do 11 20 zł
12 do 15 19 zł
16 do 30 18 zł
31 do 39 17 zł
40 do 50 16 zł

Valif w żelu tani i skuteczny środek na potencję mężczyzn.

Valif w żelu jest tanim i skutecznym lekiem na impotencję. U 99% mężczyzn po zażyciu odpowiedniej dawki Valifu w żelu następuje prawidłowy wzwód członka, który pozwala odbyć satysfakcjonujący stosunek płciowy. Okazuje się, że dzięki Valifowi w żelu erekcja jest większa i pełniejsza, znika problem przedwczesnego wytrysku, nieznacznie zwiększa się obwód i długość penisa oraz erekcja trwa dłużej. Łatwiej i szybciej można zregenerować się po osiągnięciu orgazmu, aby ponownie przeżyć "szczytowanie". Regularne stosowanie Valifu w żelu poprawia seksualną wydolność. Pewność uzyskania wzwodu po zażyciu Valifu w żelu pozwala odzyskać spontaniczność i radość ze współżycia seksualnego.

Dostępne smaki:
 • truskawka;
 • ananas;
 • pomarańcza.

Valif w żelu to lek indyjskiego koncernu farmaceutycznego Ajanta Pharma i jest produkowany pod stałym nadzorem Światowej Organizacji Zdrowia. Zawierając substancje czynną Wardenafil hamuje rozkład tlenku azotu II, przez enzym fosfodiesterazę typu 5, pozwalając na utrzymanie jego wysokiego stężenia, dzięki czemu naczynia pozostają rozkurczone i dostarczają dużą ilość krwi do członka, który zwiększa swoje rozmiary i uzyskując sztywność unosi się. Działanie to nie występuje automatycznie, konieczna jest obecność czynników wywołujących podniecenie seksualne. Systematyczne stosowanie Valifu w żelu znacznie poprawia jakość życia seksualnego, pozbawia zahamowań i lęku przed "kompromitacją" w łóżku. 1 saszetka zawiera 5 ml.

Przed zażyciem leku warto zasięgnąć porady lekarza. Należy ustalić przyczynę impotencji, wykluczyć przeciwwskazania oraz ustalić dawkę leku. Valif w żelu to lek wyłącznie dla mężczyzn. 20 mg to maksymalna dawka dobowa Valifu w żelu. Lek można przyjmować wraz z posiłkiem, może to jednak spowalniać jego działanie. Valif w żelu stosuje się doustnie. Istnieje możliwość rozpuszczenia żelu w napojach, najlepiej letniej wodzie - nie powinno się stosować do rozpuszcza alkoholu i soku grejpfrutowego, ponieważ zaburza on działanie leku. W przypadku Valifu w żelu udało się znacznie ograniczyć cześć efektów ubocznych występujących w tej grupie leków, takich jak na przykład zaczerwienienie twarzy czy zawroty głowy. Przyjmować należy iż maksymalne działanie Valifu w żelu utrzymuje się między pierwszą, a czwartą godziną od zażycia.

Tak, jak w przypadku każdego innego leku, także i w przypadku przyjmowania Valifu w żelu należy uwzględnić przeciwwskazania. Najlepiej gdy o zastosowaniu i dawce Valifu w żelu zadecyduje lekarz lub farmaceuta. Najważniejsze przeciwwskazania do stosowania leku to:

 • uczulenie na Wardenafil, lub którykolwiek inny składnik Valifu w żelu;
 • choroby niedokrwistości serca (np. choroba wieńcowa), choroby układu krążenia, przebyte zawały, czy udary mózgu oraz miażdżyca;
 • zażywanie innych leków, szczególnie z grupy nitratów (np. nitrogliceryna);
 • ciężkie uszkodzenia nerek lub wątroby;
 • terapia leczenia HIV;
 • osoby w wieku powyżej 75 lat przyjmujące leki przeciwgrzybicze;
 • poddawanie dializie;
 • schorzenia wpływające na kształt członka (skrzywienie prącia, choroba Peyroniego, zwłóknienie ciał jamistych);
 • choroby, które mogą spowodować nieustępujący wzwód (priapizm), takie jak: niedokrwistość sierpowatokrwinkowa, szpiczak mnogi, białaczka;
 • wrzód żołądka (zwany także wrzodem trawiennym);
 • przyjmowanie leków blokujących receptory alfa-adrenergiczne stosowane w leczeniu nadciśnienia tętniczego i łagodnego przerostu gruczołu krokowego;
 • zmiany zwyrodnieniowe siatkówki (NAION, czyli niedokrwienna przednia neuropatia nerwu wzrokowego) i dziedziczne choroby oka, takie jak retinitis pigmentowa;
 • terapie azotanami (leki stosowane w leczeniu dławicy piersiowej).

Bardzo rzadko przy zażywaniu Valifu w żelu pojawiają się skutki uboczne. Dość często występuje niestrawność, uczucie zatkanego nosa, widzenie na niebiesko, czy brak ostrości widzenia. Bardzo rzadko występuje uporczywa erekcja trwająca ponad 4 godziny, problemy z oddychaniem, zaburzenia rytmu serca, bóle pleców, czy nagła utrata wzroku.

Spożywanie alkoholu może wpływać na zdolność pacjenta do uzyskania erekcji. Alkohol może spowodować przemijające obniżenie ciśnienia tętniczego krwi. Jeżeli pacjent przyjął Valif w żelu lub planuje jego przyjęcie, nie powinien spożywać dużych ilości alkoholu (stężenie alkoholu we krwi 0,08% lub powyżej), ponieważ może to zwiększyć ryzyko wystąpienia zawrotów głowy przy wstawaniu.

Valif w żelu należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, w temperaturze pokojowej od 15 do 25 stopni Celsjusza. Lek należy chronić przed światłem, wilgocią i najlepiej trzymać w oryginalnym opakowaniu. Dużą wagę trzeba przywiązywać do daty ważności zamieszczonej na opakowaniu. Termin ważności zawsze oznacza ostatni dzień danego miesiąca. Valifu w żelu tak samo jak i innych leków nie należy wyrzucać do kanalizacji lub domowych pojemników na odpadki. Takie postępowanie chroni środowisko.

Sprawdź opinie»